Projekty

Trójwymiarowe wizualizacje wykonane komputerowo

Zobacz

Realizacje

Ukończone projekty dla naszych klientów

Zobacz

Etapy projektowania

Pięć etapów kompleksowego projektu wnętrza

Zobacz

O nas

Kurpas to firma z wieloletnimi tradycjami w branży projektowej. Istniejemy już od 1966 roku na Górnym Śląsku i dostarczamy naszym Klientom, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, kompleksową obsługę w ramach projektowania i aranżacji wnętrz. Stworzyliśmy pracownię projektową, która skupia w sobie ludzi kreatywnych, wykwalifikowanych, z dużą praktyką. Prowadzimy również własny salon sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych, dlatego u nas można zamówić od razu wszystko to, co niezbędne.

Projektowanie i aranżacja wnętrz w Katowicach

projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie wnętrz - Katowice to główny obszar w jakim firma rozwija swoją działalność. Naszym celem jest projektowanie i aranżacja wnętrz łączących w sobie estetykę, oryginalność oraz funkcjonalność. Duży nacisk kładziemy na spełnienie wszystkich wymagań naszych Klientów. Działamy na każdym z etapów projektowania, począwszy od omówienia preferencji Klienta, poprzez przygotowanie projektu i wizualizacji, a skończywszy na doborze materiałów – także z prowadzonego przez nas salonu Studio Kurpas – oraz na nadzorze autorskim. W firmie Kurpas Projektowanie Wnętrz mają maja Państwo pewność dobrej współpracy z szybko rozwijającą się firmą i realizacji własnych wizji.

Gwarantujemy, że nasza aranżacja wnętrz będzie wykonana w przemyślany sposób, zgodnie z założeniami naszego klienta. Specjaliści współpracują z najlepszymi ekipami budowlanymi w Warszawie oraz wykwalifikowanymi architektami z wieloletnim stażem pracy. Projektowanie wnętrz w Katowicach to główny obszar w jakim firma rozwija swoją działalność.

Architektura wnętrz

Przeprowadzamy projektowanie wnętrz - łazienek, salonów, kuchni i innych pomieszczeń, wnętrz użyteczności publicznej, projektujemy kominki, schody, meble. Również realizujemy roboty budowlane, wykończenie wnętrz, przygotowujemy kosztorysy.

Profesjonalizm i doświadczenie

Ciągle rozwijamy się, zdobywamy nowe doświadczenia na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych i poszerzamy nasz zakres działalności, aby zapewnić każdemu z naszych Klientów pełne zadowolenie ze świadczonych usług.

Kurpas – to profesjonalne projektowanie i aranżacja wnętrz w Katowicach.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu z nami.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Studio projektowe

Nasza pracownia

Staramy się aby studio w którym projektujemy tworzyło przyjazną i twórczą atmosferę sprzyjającą współpracy z naszymi klientami.

NASZA OFERTA

Usługi

Studio KURPAS oferuje usługi w zakresie architektury wnętrz, projektów elewacji, projektów ogrodów, projektów i wykonawstwa mebli na wymiar oraz usług 3D. Tworzymy zespół kreatywnych architektów, projektantów, dekoratorów, plastyków oraz grafików

Doświadczenie

Spore doświadczenie budowane od strony praktycznej pozwala nam tworzyć wnętrza przyjazne, funkcjonalne i niebanalne, spełniając zarazem indywidualne potrzeby klientów. Wymarzone wnętrza, domy, biura, hotele, bary, baseny, ogrody itp. dzięki współpracy z naszym zespołem staną się przyjazną rzeczywistością: mieszkalną, komercyjną i rekreacyjną.

Indywidualizm

Tworząc projekty skupiamy się by wnętrza, domy, pomieszczenia i elementy dekoratorskie były autorskie, wyrażały pewien indywidualizm, były spójne ze stylem Inwestora i mogły być nazywane prawdziwym dziełem sztuki.

Projektowanie

  • ul.Wąska 9
    43-170 Łaziska Górne
  • (+48 32) 738-92-33
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obserwuj nas