Projekty

Trójwymiarowe wizualizacje wykonane komputerowo

Zobacz

Realizacje

Ukończone projekty dla naszych klientów

Zobacz

Etapy projektowania

Pięć etapów kompleksowego projektu wnętrza

Zobacz

Projektowanie i wykończenie wnętrz - projekty

Projektowanie i wykończenie wnętrz - przykładowy projekt salonu z kominkiemBiuro projektowe Kurpas to doświadczenie od 1966 roku w projektowaniu wnętrz na terenie Śląska i całej Polski – także przez internet. Zapewniamy pełną obsługę i zadowolenie z efektów. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności zdobyliśmy wielu klientów i zaufanie w branży. Z nami projektowanie wnętrz to zawsze optymalne rozwiązania w przystępnych cenach! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie aranżacji wnętrzprojektowania i wykończenia wnętrz.

 

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • bezpłatne konsultacje podczas pierwszego spotkania
  • kompleksowa obsługa klienta
  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • oryginalne pomysły i najnowsze trendy wnętrzarskie
  • indywidualne podejście do zleceń

W zależności od potrzeb klientów zajmujemy się przygotowywaniem projektów funkcjonalnych, koncepcyjnych, wykonawczych, w tym z nadzorem autorskim, a także oferujemy pełną obsługę inwestycji „pod klucz”. Pracujemy zarówno nad projektami wnętrz całych obiektów, jak i poszczególnych pomieszczeń.

Projekty funkcjonalne

Wykonujemy projekty funkcjonalne wnętrz, które zawierają naszePrzykład projektowania funkcjonalnego pomieszczeń propozycje dotyczące zagospodarowania wnętrza, w tym ustawienia ścian pomieszczeń. Tę usługę kierujemy w szczególności dla tych inwestorów, którzy chcieliby uzyskać wsparcie w aranżacji mieszkania oddanego w stanie deweloperskim w zakresie koncepcji przestrzennej. W projekcie zawieramy między innymi proponowane układy ścian, pomieszczeń takich jak łazienka, kuchnia, rozmieszczenie elementów wyposażenia. Przygotowany przez nasze biuro projekt stanowi wtedy podstawę do dalszej pracy nad zastosowanymi materiałami wykończeniowymi, umeblowaniem i dekoracjami. Projekty funkcjonalne przygotowujemy na bazie przekazanych nam dokumentów z rzutem mieszkania, a także możemy wykonać wcześniejszą inwentaryzację nieruchomości z pobraniem wymiarów. 

Projekty koncepcyjne

Projekty koncepcyjne obejmują model wnętrza w technologii 3D, który kreujemy na bazie wyznaczonego przez inwestora układu funkcjonalnego wnętrza.Projekt obejmuje rzuty i wizualizacje przestrzeni wraz ze wskazaniem dopasowanych materiałów wykończeniowych, aby wydobyć z niej jak potencjał i dopasować do gustu klienta. Jesteśmy otwarci na wskazówki oraz inspiracje, także przygotowujemy własne koncepcje wnętrza, bazując na naszym doświadczeniu i funkcjonalnych rozwiązaniach. W projekcie zawarte są rzuty i wizualizacje każdego pomieszczenia bądź pomieszczeń wskazanych przez inwestora. 

Projekty wykonawcze

Do przygotowania projektu wykonawczego potrzebujemy dokładnych wymiarów nieruchomości. Pobieramy je samodzielnie lub bazujemy na przekazanej nam przez klienta dokumentacji technicznej. Projekty wykonawcze obejmują rysunki techniczne wnętrza wraz ze ścianami, a także detalami przestrzeni, w tym m.in. wyłącznikami, gniazdkami elektrycznymi, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, ułożeniem materiałów wykończeniowych takich jak kafelki ceramiczne, okładziny ścienne. Wraz z projektem wykonawczym przekazujemy kosztorys, w którym znajdują się szczegółowe informacje na temat wykorzystanych materiałów wykończeniowych, umeblowania, ceramiki, artykułów oświetleniowych i innych, które pomogą inwestorowi w samodzielnym zrealizowaniu projektu. Również możemy omówić szczegóły projektu z wykonawcą na życzenie klienta.

Projekty wykonawcze + nadzór autorski

Przykład wykończenia i designu schodówOfertę projektu wykonawczego wraz z nadzorem autorskim polecamy w szczególności tym inwestorom, którzy chcą, aby projekt był zrealizowany kompleksowo i w najdrobniejszych detalach. Usługa obejmuje oprócz przygotowania projektu wykonawczego prace koordynacyjne i kontrolne nad zgodnością realizacji z projektem. Nasi pracownicy regularnie przyjeżdżają na miejsce inwestycji, dlatego Państwo mogą zaoszczędzić swój czas. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi, dlatego mogą Państwo uzyskać kompleksową obsługę zaufanych specjalistów.

 

Inwestycje „pod klucz”

Usługa wykończenia wnętrza „pod klucz” jest skierowana do inwestorów szukających pełnej obsługi. To prace projektowe połączone z rozbudowanym nadzorem autorskim pracowników naszego biura. W skład usług wchodzą między innymi zakupy materiałów, ich dostawa, negocjacje cenowe, obsługa po zakończeniu prac – zlecenie sprzątania ekipom sprzątającym, zutylizowanie odpadków oraz inne usługi zgodnie z życzeniami inwestorów.

Projekty pojedynczych pomieszczeń

Dla tych z Państwa, którzy chcą otrzymać starannie wykonany projekt pojedynczych wnętrz, świadczymy pełną obsługę – projektowanie łazienek, kuchni, salonów, sypialni, pokojów dziecięcych i innego rodzaju wnętrz. Obsługa włącza projekty funkcjonalne, koncepcyjne oraz wykonawcze wraz z nadzorem autorskim.

Metamorfozy wnętrza

projekt indywidualnyGdy wnętrze potrzebuje odmiany, wykonamy jego metamorfozę. Nawet małe zmiany mogą okazać się spektakularne, dlatego zadbamy o to, aby przestrzeń odzyskała swój szyk i była dopasowana do gustu właściciela. Metamorfozy to szybkie zmiany, które nie są związane z wysokimi kosztami.

Projektujemy także łazienki.

Biuro Kurpas – projektowanie i wykończenie wnętrz w Katowicach – zapraszamy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

NASZA OFERTA

Usługi

Studio KURPAS oferuje usługi w zakresie architektury wnętrz, projektów elewacji, projektów ogrodów, projektów i wykonawstwa mebli na wymiar oraz usług 3D. Tworzymy zespół kreatywnych architektów, projektantów, dekoratorów, plastyków oraz grafików

Doświadczenie

Spore doświadczenie budowane od strony praktycznej pozwala nam tworzyć wnętrza przyjazne, funkcjonalne i niebanalne, spełniając zarazem indywidualne potrzeby klientów. Wymarzone wnętrza, domy, biura, hotele, bary, baseny, ogrody itp. dzięki współpracy z naszym zespołem staną się przyjazną rzeczywistością: mieszkalną, komercyjną i rekreacyjną.

Indywidualizm

Tworząc projekty skupiamy się by wnętrza, domy, pomieszczenia i elementy dekoratorskie były autorskie, wyrażały pewien indywidualizm, były spójne ze stylem Inwestora i mogły być nazywane prawdziwym dziełem sztuki.

Projektowanie

  • ul.Wąska 9
    43-170 Łaziska Górne
  • (+48 32) 738-92-33
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obserwuj nas